Yazılımlarımız ve web sayfalarımız T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları tarafından korunmaktadır.151377 nolu telif sahibidir.

1993 yılında kurucumuz Sayın Mesut KEPOĞLU önderliğinde oluşan Yazılım Ekibimiz; “Digital ortamda yapılamayacak bir iş yoktur” felsefesine inanarak, otomasyon alanında öncelikle sanayi sektörü ağırlıklı olmak üzere, birçok sektörlerde yer alan büyük ölçekli firmalara çözüm ortağı olmuştur.

Çeşitli iş kollarında geliştirilen otomasyon programlarıyla, zaman, işgücü ve en önemlisi maddi kayıpların önüne geçilmiştir.

KEPSOFT size alternatif ortamlarda kullanım olanakları sunmaktadır. Geliştirilen otomasyon sistemleri windows dışında linux işletim sistemi ile de uyumlu çalışabilmektedir. Bu sayede işletim sistemi lisansı için ayrıca bir ücret ödemenize gerek kalmamaktadır.

KEPSOFT, yazılım teknolojisini sürekli takip eden dinamik bir yapıya sahiptir. Bunun sonucunda sürekli geliştirilebilen yazılımlar üretebilmektedir. Bunun en son örneği; KEPSOFT tarafından üretilen ses komutlarıyla çalışan yazılımlardır.

KEPSOFT yazılımlarının en büyük karateristik özelliği, kurulum karmaşasının yaşanmamasıdır.

KEPSOFT firmanıza özel yazılımları, yüzyüze görüşmeler sonucunda oluşturur. Böylece sorunun yaşanıldığı noktada en geçerli olabilecek çözümler üretilir.

KEPSOFT kurulduğu andan itibaren çeşitli alanlarda yer alan birçok büyük işletmeye çözümler üretirken, aynı şekilde sizinde sorunlarınıza çözüm ortağı olacaktır.

Şunu sakın unutmayın; Sorunlarınızın çözümü, doğru yolu bulabilmekten geçer, KEPSOFT ile birlikte bu doğru yolda birlikte ilerleyin, zamanınızı, işgücünüzü ve en önemlisi paranızı kaybetmeyin.